نشست مشترک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با مدیریت صندوق بازنشستگی استان و اعضای کانون بازنشستگان به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار کرد.

نشست مشترک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  با مدیریت صندوق بازنشستگی استان و اعضای کانون بازنشستگان به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار کرد.
 
edited11:37 PM
نشست مشترک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  با مدیریت صندوق بازنشستگی استان و اعضای کانون بازنشستگان به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار کرد.

وهب مختاران ضمن پاسداشت مقام شامخ بازنشستگان گفت:در ارائه خدمات بین شاغلین و بازنشستگان این مجموعه تفاوت قائل نیستیم .

وی ارائه نهایت خدمات به بازنشستگان را در دستور کار مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان همدان خواند و افزود:در خصوص ارائه آموزش های مهارتی به بازنشستگان و خانواده های ایشان ،با مشارکت بخش خصوصی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی خاطر نشان ساخت :در بحث ارائه آمار اشتغال،یکی از دستگاههای موثر و مستند،اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان است.

در ادامه مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همدان ضمن عرض تشکر از برگزاری این نشست گفت:از مدیران همه دستگاه های اجرایی می خواهم توجه خود را به بازنشستگان معطوف نموده و آنان را از کار افتاده تلقی نکنند.

افشار در ادامه به تفاهم نامه منعقده بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان بازنشستگی اشاره کرد و افزود:طی این تفاهم نامه تا کنون 480 نفر در قالب 20 دوره آموزشی از خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان بهره مند شده اند.

 شایان ذکر است هر یک از اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص اجرای دوره های مهارتی مورد نیاز مطرح کردند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۴
تعداد بازدید : ۱۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید